Казахстан планує масштабний перерозподіл влади

218
Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що найближчим часом у державі може відбутися історичний перерозподіл влади.

Tengri News інформує, що Назарбаєв спрогнозував зміну державного ладу Казахстану, тобто перерозподіл влади між Президентом, урядом і парламентом. За його словами, це може відбутися, якщо таке бажання виявить народ.
«Зміни повинні бути. Президентська система влади в Казахстані існує, може йтися про перерозподіл влади між гілками влади: Президентом, парламентом і урядом. Ми в цьому напрямі вже думаємо, а коли це відбуватиметься, залежить від ситуації з економікою, як у країні, так і у світі», – зазначив лідер Казахстану.
Додамо, 20 березня 2016 року в Казахстані розпочалися позачергові вибори до нижньої палати національного парламенту. Центральна виборча комісія країни вже констатувала рекордну явку громадян – станом на 18.00 за часом Астани від загальної кількості виборців уже проголосувало понад 75%. Абсолютний рекорд зафіксували в Алматинській області, де вже проголосувало понад 92%.

Коментарi

Коментарiв