США прив’язали санкції проти Росії лише до подій в Україні

176
Під час брифінгу речник Державного департаменту США Джон Кірбі наголосив, що санкції проти РФ пов’язані лише з її агресією щодо України.

«Санкції проти Росії будуть чинними доти, доки Кремль продовжуватиме порушувати територіальну цілісність України і доки  не виконає Мінські домовленості», – цитує Голос Америки Кірбі.
Він наголосив, що всі санкції Штатів, оголошені проти Російської Федерації, пов’язані з її агресією щодо України. Держдеп США також нагадав про заяву помічниці державного секретаря Вікторії Нуланд, яка раніше зазначила, що обмеження проти РФ буде скасовано лише в разі, якщо російська влада виконає всі положення Мінських домовленостей у повному обсязі.
Крім того, Кірбі заявив, що Сполучені Штати Америки мають намір продовжити чинити тиск на Україну для продовження роботи влади над запровадженням реформ.
«Ми вже давно наголошуємо, що Україні ще є над чим працювати щодо політичних реформ, і я можу запевнити вас, що продовжуємо чинити тиск при кожній нагоді», – підкреслив американський високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв