Путіну треба було розбити носа – екс-директор ЦРУ

316
Колишній очільник ЦРУ Джон Бреннан різко висловився щодо Путіна

Колишній директор ЦРУ Джон Бреннан розповів про рішення колишнього президента Барака Обами не озброювати Україну

Про це він розповів у інтерв’ю PBS FrontLine, передає Голос Америки.

За словами Бреннана, президент РФ Владімір Путін оцінює своїх ворогів та опонентів. Глава Кремля планував, що увійшовши в Україну, якщо діятиме рішуче та використає значну силу – це не викличе військової відповіді з боку Заходу.

«Путін розраховував, що наприкінці останнього терміну адміністрації Обами, реакцію Вашингтона можна було передбачити, і на мою думку, він бачив, що Обама не бажає військового конфлікту, а отже – використає інші інструменти, наявні у США, наприклад, санкції», – підкреслив політик.

На його думку, США таки мали б тоді відповісти Російській Федерації на агресію проти України військовими методами.

«Ми мали зробити нашу реакцію менш передбачуваною для Путіна. Мені здавалось, що ми могли вдатись до дій, які б не призвели до опосередкованої війни із Росією», – зазначив екс-очільник ЦРУ.

«Пригадую, коли вчився у школі, хулігани намагались залякувати і вони продовжували тиснути, доки їм трохи не розіб’єш носа. Я вважав, що Путіну реально треба було трошки пустити юшку з носа. Я думаю, що це примусило б його відступити, оскільки як і більшість хуліганів, він знає, що не може протистояти іншим», – підсумував Бреннан.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв