Чи змінить летальне озброєння ситуацію в АТО: думка експерта

342
На думку експерта, «Джавеліни» не змінять кардинально ситуацію на Донбасі

Надання Україні летального озброєння, швидше за все, є спосібом тиску США на Росію. Щоправда, не змінить кардинально ситуацію на Донбасі. Таку думку висловив правник-міжнародник Геннадій Друзенко.

Як підкреслив фахівець, Білий дім у відносинах із Кремлем  використовує метод пряника і палиці: летальна зброя виконує функцію палиці, якщо Путін не буде поступливим. Однак, переконаний Друзенко, «Джавеліни» не змінять кардинально ситуацію на Донбасі, де зараз так зване гниле перемир’я.

«Зупинити літаки і ракети, які є в Росії, «Джавелінами» важко. Якщо Росія вирішить іти на тотальну війну, то є дві проблеми. Чи зможуть в Україні безпечно зберігати «Джавеліни»? На жаль, військові склади вибухають у нас час від часу, і це стає дурною традицією. По-друге, чи при швидкому тотальному наступі протитанкова зброя не опиниться в руках Росії?», – зазначив експерт у коментарі 24.

Він також додав, що проти танків діє і український протитанковий ракетний комплекс «Стугна», який дешевше і запускає гроші в нашу економіку. Тому, вважає правник, якщо Україні і нададуть летальне озброєння, то це більше символічний акт і крок допомоги США, ніж те, що може переламати хід війни.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв