Яресько відмовилися від посади Прем’єр-міністра

240
Міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що не має наміру погоджуватися на посаду Прем’єр-міністра в разі відставки чинного очільника уряду Арсенія Яценюка.

«У мене немає прем’єрських амбіцій. Моя мета – допомагати українському народові, нині я це роблю на посаді міністра фінансів, на завтра я не будую жодних планів», – цитує Дзеркало тижня Яресько. 
Нагадаємо, ЗМІ поширюють інформацію, що Адміністрація Президента обговорює кандидатури на посаду Прем’єр-міністра, оскільки відставка Яценюка є нібито лише питанням часу. Зокрема, йдеться про Наталію Яресько та спікера Верховної Ради України Володимир Гройсмана. 
Раніше стало відомо, що Яресько вже погодилася на цю посаду, проте після того, як вона оголосила низку вимог, між сторонами домовленостей виникли певні неузгодженості. Пізніше вже почалося обговорення кандидатури Гройсмана.
Крім того, 20 березня цього року глава АП України Борис Ложкін наголосив, що навіть команда Яценюка згода підтримати на посаді очільника уряду Яресько.
Додамо, на 21 і 22 березня заплановано консультації, за підсумками яких стане зрозуміло, чи формуватимуть склад нового уряду під Яресько, чи під Гройсмана.

Коментарi

Коментарiв