Активістка виїхала з України через погрози

366
Відому активістку змусили поїхати з України

Активістка Валентина Аксьонова, яка бореться проти незаконної забудови на території лісу в селі Петропавлівська Борщагівка, змушена покинути Україну.

Про це повідомляє Громадське.

Аксьонова заявила, що нещодавно правоохоронці провели обшуки в будинку матері та її квартирі.

Окрім того, додає вона, 11 квітня 2017 року спалили бус її родини, а 30 квітня посеред білого дня підпалили другий пасажирський автомобіль.

«Після цього я отримала дзвінок з погрозами вбити мого сина від невідомих. Я змушена була поїхати з країни, але продовжувала активно писати про захист лісу, корупцію місцевого голови Кодебського Олексія та зв`язки з будівельною мафією», – розповіла активістка.

Коли дівчина почала приїжджати в Україну і знову продовжувати вести судову боротьбу з забудовником, на неї почали чинити тиск через правоохоронні органи.

«Управлінням злочинів економіки та КОРД було здійснено обшуки в будинку моєї матері та моїй квартирі. Все це на очах у мого трирічного сина. Я розумію, що в цих обшуках немає ніякої доказової бази і це використання державних органів з метою тиску на мене як активіста і журналіста», – підкреслила Аксьонова.

Нині активістка пише статті і волонтерить для громади з території іншої країни. Також вона допомагає зі скаргами, запитами і координацією роботи по протистоянню забудови урочища Вумівський ліс.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв