«План Маршалла» для України: віце-прем’єр заявила про серйозний прогрес

256
Климпуш-Цинцадзе стверджує, що «план Маршалла» для України уже отримав чіткі обриси

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе стверджує, що «план Маршалла» для України уже отримав чіткі обриси.

Про це політик заявила в ефірі 5 каналу.

Вона наголосила на тому, яких зусиль докладає до підготовки європейського плану для України Литва.

«Безумовно, той факт, що Литва через свої зусилля і через дуже ретельну підготовку такого європейського плану для України, так званого плану Маршалла, підготувала підґрунтя для того, щоби могти його презентувати і бути почутою іншими членами Європейського Союзу. Це надзвичайно важливо», – підкреслила політик.

За її словами, українцям слід віддавати собі рахунок, що це лише перші кроки на шляху до реального втілення «плану Маршалла».

«Ми мусимо розуміти, що це тільки початок шляху для того, щоб цей план отримав реальну підтримку у всіх партнерів, які би залучилися до інвестиційного плану у 5 мільярдів євро. План отримав уже такі більш конкретизовані обриси зі структурою, з розумінням тих механізмів, які би мали бути засновані, з розумінням тих гравців, які би мали бути залучені для того, щоб план міг стати реальністю», – підсумувала віце-прем’єр.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв