Геращенко на 5 років заборонили в’їзд до РФ

178
Прес-секретар Президента Святослав Цеголко і нардеп Олексій Рябчин повідомили, що 20 березня представника України на Мінських переговорах Ірину Геращенко не пустили до РФ.

Відповідно до доручення Президента України Петра Порошенка, Цеголко й Геращенко в супроводі кількох нардепів їхали до Російської Федерації на оголошення вироку незаконно засудженій льотчиці, народному депутату Надії Савченко. 
«Протримавши 3 години на кордоні, російські прикордонники не пустили  на територію РФ Ірину Геращенко. Як зачитав прикордонник, вона – небажана особа для перебування в Російській Федерації. Геращенко – член Мінської контактної групи, тому всі дії прикордонників є цілеспрямованою кампанією недопущення української делегації на суд до Надії Савченко», – написав у своєму Twitter прес-секретар Президента України.
Додамо, в Донецьку Ростовської області Російської Федерації посилили заходи безпеки у зв’язку з запланованим оголошенням вироку Савченко 21-22 березня 2016 року. Російські військові перед в’їздом у місто розгорнули радіолокаційні станції, з інших населених пунктів направили додаткові екіпажі поліції.
Савченко незаконно тримають у РФ ще з літа 2014 року. Російський суд інкримінує їй убивство журналістів із Росії, замах на вбивство групи терористів і нелегальний перетин кордону. Судді фактично відкидають будь-які докази невинуватості українки.

Коментарi

Коментарiв