Жебрівський вказав на місця дислокації російських військ на Донбасі

290
Очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський

Очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив про місця дислокування підрозділів регулярних військ РФ на окупованому Донбасі.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

За словами керівника військово-цивільної адміністрації, війська РФ на Донбасі дислокуються в окупованих Сніжному, Донецьку та Луганську.

«Ми чітко розуміємо, де є локація чистих росіян з регулярних військ: це батальйонно-тактична група у Донецьку, батальйонно-тактична група у Сніжному і ротно-тактична група у Луганську. Це, насправді, концентровано всі ці регулярні війська перебувають там», – підкреслив чиновник.

Також він додав, що станом на сьогодні по всій лінії розмежування і у військових частинах зосереджені або прямі росіяни, або «радники», як колись було у В’єтнамі чи Афганістані.

«І зрозуміло, що дуже багато найманців, які служать з Росії – не тільки «ПВК Вагнера», це більш підготовлені – але є і «м’ясо», вибачте на такому слові, хтось приходить за гроші… але все менше так званих ідеологічних, які там за «русскій мір», – підсумував Жебрівський.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв