Керівника слідства ДТП за участі Зайцевої спіймали п’яним за кермом

1401
У справі з Зайцевою - новий скандал

У Харкові співробітники патрульної поліції затримали у стані легкого алкогольного сп’яніння начальника відділу по ДТП слідчого управління Національної поліції в Харківській області Миколу Мовчана, який працює над справою смертельної аварії за участі Зайцевої.

Про це повідомляє Харків LIVE у Facebook.

«Патрульними поліцейськими був зупинений начальник відділу по ДТП СУ ГУНП в Харківській області Мовчан Микола Іванович у підозрі, що він знаходиться в стані алкогольного сп’яніння», – ідеться у повідомленні.

На місці зупинки Мовчан відмовився проходити тест на драгері, тому поліцейські доставили його в наркологічний диспансер для аналізу на наявність алкоголю в крові. Після проведення огляду, виявилося, що в крові правоохоронця було 0.2 проміле – це максимально допустима норма наявності алкоголю в крові.

«Саме ця людина є начальником відділу, який розслідує страшне ДТП на Сумській за участю Зайцевої та Дронова. Начальники такого рівня повинні подавати приклад своїм підлеглим і взагалі не вживати алкоголю за кермом, оскільки вони охороняють закон», – підкреслили журналісти.

В наркодиспансер был доставлен начальник отдела СУ полиции по ДТП, который курирует ДТП с ЗайцевойЖурналисты Харьков…

Опубліковано Харьков криминальный 4 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв