Україна – у трійці найнещасніших країн світу

381
Україна – єдина європейська країна, яка потрапила в антирейтинг щастя

Україна увійшла до трійки найнещаснiших країн світу разом із Гаїті і Південним Суданом.

 У дослідженні наголошується, що Україна – єдина європейська країна, яка потрапила в антирейтинг щастя. Про це йдеться на сайті американського центру вивчення громадської думки Інституту Геллапа, передає Нyser.

Згідно з інформацією Інституту Геллапа, 41% населення України перебуває у важкій ситуації і можуть вважатися нещасними. У цьому відношенні нашу країну випередили тільки Південний Судан (47%) і Гаїті (43%). У той час, як 41% українців страждають, процвітаючим можна назвати тільки 9% населення, у проміжному положенні – 50%.

«Процвітаючими» за класифікацією інституту Геллапа вважають людей, які оцінюють своє життя на даний момент і протягом найближчих п’яти років в 7 (і вище) або 8 (і вище) балів за шкалою від 0 до 10, де 0 – найгірша можлива життя, а 10 – найкраща можлива життя.

Водночас «нещасними» людей називають, якщо оцінюють своє життя зараз і в майбутньому в 4 бали або нижче. Дослідники вважають, що триваючий на сході України конфлікт нашкодив і без того слабкому економічному зростанню в країні. А в трійку найщасливіших країн, за інформацією Інституту Геллапа, увійшли Норвегія, Данія та Ісландія.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв