Скандал із заводом Порошенка дуже нагадує справу «рюкзаки Авакова» – нардеп

431
На думку Лещенка, до Порошенка і Кононенка виникнуть неприємні запитання

Якщо зловживання в розтраті державних коштів заводом «Ленінська кузня», акціонером якої є Президент України Петро Порошенко, доведуть, то виникнуть неприємні питання до глави держави. Таку думку висловив народний депутат від «БПП» Сергій Лещенко.

За словами нардепа, справа із закупкою бронемашин дуже схожа на «справу рюкзаків». Щоправда, НАБУ не має права розслідувати діяльність чинного Президента.

НАБУ, додає Лещенко, займається своєю справою і розслідує підозри в корупційних діяннях з боку Міністерства оборони. В даному випадку – завищення вартості військової техніки.

«Логіка корупційного зловживання закупки бронемашин схожа із «справою рюкзаків». Рюкзаки виготовлялися фірмою сина міністра внутрішніх справ Авакова, а тут – військова техніка – заводом Порошенка», – підкреслив парламентар у коментарі 24.

На його переконання, якщо зловживання доведуть, то наслідком буде відкриття кримінального провадження за статтею 191 частина 5 КПК – розтрата чи заволодіння державними коштами. Звинувачення за аналогією «справи рюкзаків», де підозрюють заступника міністра внутрішніх справ і виконавця держзамовлення, можуть висунути представнику Міністерства оборони і керівництву заводу.

Як прогнозує Лещенко, щодо акціонерів заводу – Петра Порошенка і народного депутата від «БПП» Ігоря Кононенка – виникнуть неприємні запитання.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв