Олександр Кочетков: Верховна Рада увійшла у режим турбулентності

275
Політолог Олександр Кочетков

Чим далі, тим більше українське політичне життя нагадує якийсь «Картковий будиночок». Тільки сценарист в нашому серіалі – дрібна злобна капосна істота, а виконавці головних ролей вже і не приховують своїх збочених схильностей.

Головна небезпека в тому, що якщо ми досидимо біля телевізора до заключних серій першого сезону, тобто, до чергових виборів Президента України, то переобрати Петра Порошенко вже не вдасться. До цього часу він сконцентрує в своїх руках колосальний для країни ресурс, що бідніє. І зарівняє все, що заважає йому просочитися на другий і всі наступні терміни.

Так, зараз владну верхівку роздирають протиріччя, і рюкзаки з броневиками – тільки дрібні бризки від грязьового гейзера. Але правлячі нами люди – терті і пройшли сувору школу. Перед загрозою втратити все – і рюкзаки, і потоки, і власність, та й синів доведеться бачити лише в дні побачень в ІТУ, вони зможуть домовитися. Звичайно, почнуть один одного кидати, але вже після того, як збережуть владу.

А ось дострокові парламентські вибори здатні поламати цей згубний для України сценарій. В першу чергу, тому, що продемонструють справжній рівень підтримки влади та її сателітів, вдихнуть надію на зміни в суспільстві, що впадає в апатію.

І якщо у керівників протестуючих під ВР є намір дійсно перемогти, а не тільки зігрітися, то вони повинні всіляко вимагати саме негайних перевиборів Ради.

Тим більше, що вона зараз увійшла в режим турбулентності.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв