Експерт назвав Савченко небезпекою для української влади

215
Експерт у галузі політології Олексій Толкачов зазначив, що Надія Савченко, якій 22 березня російський суд повинен оголосити вирок, є небезпекою для української влади.

Нагадаємо, Надія Савченко є народним депутатом Україною, льотчицею, членом ПАРЄ. Із літа 2014 року її незаконно тримають у Російській Федерації. Суд РФ інкримінує їй убивство групи журналістів і нелегальний перетин кордону, не беручи до уваги всі докази її невинуватості.
На думку Толкачова, Савченко є небезпечною для деяких українських політиків, саме тому влада не зробила достатньо для того, аби її якомога швидше звільнили.
«Надія може складати значно більшу небезпеку для правлячого класу в Україні, аніж для Президента РФ Владіміра Путіна чи Росії в цілому. Вона може бути національним лідером, який може очолити проукраїнську опозицію і прибрати геть і Порошенка, і Яценюка, і значну частину Верховної Ради. Я думаю, що саме у зв’язку з цією небезпекою українська сторона надзвичайно мляво докладала на офіційному рівні зусиль щодо повернення Савченко», − наголосив в ефірі Радіо Свобода експерт.

Коментарi

Коментарiв