Юристи Порошенка стверджують, що їх коментар про Roshen викривили

247
У Порошенка звинуватили журналістів у викривленні коментаря

Юридична компанія Avellum стверджує, що автори скандального розслідування, в якому Президента Петра Порошенка звинувачують в ухиленні від сплати податків, необ’єктивно подали позицію юрфірми.

Про це пише Авеллум.

Юристи, які представляли інтереси Порошенка в передачі корпорації Roshen у сліпий траст, зазначають, що матеріали розслідування «містять маніпулятивні твердження, що не підтверджені фактами, та не наводять об’єктивного відображення позиції фірми, викладеної у відповідь на запит «Слідства. Інфо».

«У разі продажу корпорації Roshen усі кошти були б перераховані кінцевому власнику в Україну, задекларовані та з них було б сплачено усі податки. Так само як сьогодні усі податки Roshen сплачує і надалі буде сплачувати в Україні», – ідеться у повідомленні.

В Avellum стверджують, що також розповідали журналістам про неможливість продажу Roshen без створення міжнародної холдингової структури.

За їхніми словами, саме про це вони зазначили у відповіді «Слідству. Інфо» 27 жовтня, однак журналісти нібито «повністю проігнорували» цю інформацію і не висвітлили її у сюжеті.

«Ми вважаємо цей факт, а також висновок і заголовок статті щодо мети створення структури, маніпулятивними і тенденційними», – заявили в компанії.

Нагадаємо, у своєму дослідженні Центр розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP і «Слідство. Інфо» дійшли до висновку, що метою створення офшору Порошенком могла бути мінімізація податків, а не плани передати кондитерський бізнес Roshen у сліпий траст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв