Дай волю, в туалет підете – козак Гаврилюк знову влаштував скандал із журналістом

1447
Гаврилюк знову посварився з журналістами

Народний депутат України від «Народного фронту» Михайло Гаврилюк знову влаштував скандал із українським журналістом Василем Крутчаком і іншими представниками ЗМІ через те, що вони вели відеозйомку в їдальні ВРУ.

Відповідне відео Крутчак опублікував на своїй сторінці у своєму Facebook.

На кадрах видно, як Гаврилюк вимагає видалити запис, апелюючи до того, що знімати нардепів в їдальні «заборонено законом».

«Вам дай волю, ви далі в туалет підете!», – підкреслив нардеп.

Водночас Крутчака потішила дивна реакція Гаврилюка на присутність журналістів в їдальні Верховної Ради і він саркастично прокоментував її, натякнувши на те, що народний герой Майдану перетворився на звичайного представника політичної номенклатури.

«Радий, що Михайло Гаврилюк нарешті зрозумів, що він особливий, він народний депутат! Тому, якщо щось не так, то Міша знає, що відразу потрібно говорити – забороняється законом! Навіть коли такого закону не існує», – наголосив журналіст.

В даному випадку Михайло Гаврилюк вирішив, що забороняється ЗАКОНОМ, знімати, як їдять депутати!Радий, що Михайло Гаврилюк нарешті зрозумів, що він ОСОБЛИВИЙ, він народний депутат!А тому, якщо щось не так, то Міша знає, що відразу потрібно говорити – Забороняється законом! Навіть тоді коли такого закону не існує.P.S. Звук на відео поганий.#ВАСЯПРОТИГОНДУРАСІВ

Опубліковано Vasyl Krutchak 5 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв