Питання щодо України викликало суперечку між Трампом і Крузом

234
Кандидат у Президенти США від Республіканської партії, сенатор від штату Техас Тед Круз обурився виступом свого опонента Дональда Трампа про політику американської влади щодо України.

«НАТО коштує нам дуже багато грошей, і, якщо говорити відверто, доведеться витрачати ще більше. Ми опікуємося, наприклад, Україною. Я маю на увазі, що в тому регіоні, здається, не є такими зацікавленими. А ми є тими, хто бере на себе основний удар, тож, я думаю, ми повинні переглянути утримання Альянсу, або ж, можливо, нам треба робити менші внески в межах самої організації», − цитує Укрінформ виступ Трампа.
У свою чергу Круз підкреслив, що такі висловлювання його опонента означають лише те, що він нічого не знає про дипломатичні відносини між Сполученими Штатами Америки й Україною, яка для США має велике значення.
Він нагадав, що українська сторона взамін на американської гарантії своєї територіальної цілісності добровільно відмовилася від ядерного арсеналу, який був третім за масштабністю у світі.
Круз також порівняв політику Трампа щодо цього питання з політикою чинного Президента США Барака Обами, який, за його словами, порушив свої дипломатичні обіцянки, раніше надані українській владі.

Коментарi

Коментарiв