САП оскаржує особисте зобов’язання для Авакова і Чеботаря у «справі рюкзаків»

221
САП оскаржує рішення суду щодо Авакова і Чеботаря

Спеціалізована антикорупційна прокуратура України оскаржує рішення суду про обрання запобіжних заходів у вигляді особистого зобов’язання для підозрюваних у «справі рюкзаків».

Про це повідомляє САП на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Ідеться про рішення Солом’янського суду, якими 1 листопада сина глави МВС Олександра Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботяря відпустили під особисте зобов’язання.

Відповідні апеляційні скарги до Апеляційного суду  Києва САП подала 6 листопада.

«Спеціалізована антикорупційна прокуратура вважає вказані запобіжні заходи занадто м’якими та такими, що не відповідають тяжкості кримінального правопорушення та ризикам встановленим під час досудового розслідування», – ідеться у повідомленні.

Також наголошено, що прокурори будуть наполягати на обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для трьох підозрюваних.

Нагадаємо, 31 жовтня Національне антикорупційне бюро України здійснило обшуки у сина міністра МВС Арсена Авакова Олександра у справі про можливу розтрату державних коштів при закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ України.

Пізніше НАБУ затримало трьох осіб за підозрою у розтраті коштів під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Зокрема, Олександра Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чеботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків.

31 жовтня правоохоронці доставили Авакова-молодшого в ізолятор тимчасового утримання.

1 листопада повідомили про підозру третьому затриманому у цій справі – Володимиру Литвину.

Того ж дня Солом’янський районний суд Києва Олександра Авакова і Сергія Чеботаря під особисте зобов’язання, а 2 листопада під особисте зобов’язання відпустив і Литвина.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв