Команда Порошенка не може вирішити політичну долю Яценюка

261
Команда Президента України Петра Порошенка нині веде активне обговорення щодо політичного майбутнього очільника уряду Арсенія Яценюка, якщо він погодиться піти у відставку.

Джерело Української правди з оточення Порошенка повідомило, що нині президентська команда шукає можливі варіанти продовження політичної долі Яценюка, оскільки глава уряду вже нібито погодився піти у відставку, проте вимагає для себе визначеності щодо подальших перспектив.
Відповідно до неофіційної інформації, чинному Прем’єру запропонували замінити Валерію Гонтареву на посаді голови Національного банку України. крім того, звучала пропозиція щодо очільника Конституційного Суду, проте Яценюк наполягає на посаді Генерального прокурора.
Намагалися акуратно прозондувати Нацбанк, але відповіді немає. Думаємо. Тому що він піде, відпочине, а через два місяці буде розповідати, яким був хорошим Прем’єром, − зазначив співрозмовник УП.
За його словами, чинний глава Кабінету Міністрів категорично відмовився працювати в парламенті щодо одного з вільних мажоритарних округів. 
Додамо, найімовірніше, що на посаді Прем’єр-міністра України, згідно з попередніми домовленостями Адміністрації Президента, замінить чинний спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.

Коментарi

Коментарiв