Автономія кримських татар допоможе повернути Крим – Умеров

261
Умеров закликає надати автономію кримським татарам

Заступник очільника Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров запевнив, що офіційне визнання Україною автономії кримських татар надасть додаткові аргументи для повернення Криму.

«Право на самовизначення – невід’ємне право будь-якого народу… У Криму повинна бути як мінімум кримськотатарська автономія», – підкреслив Умеров в інтерв’ю УП.

За його словами, вимоги автономії не означають відділення від України. Також він зауважив, що статус кримських татар, як корінного народу Криму і України присвоєний постановою, яка не є законодавчим актом.

«Тому треба прийняти закон про статус кримськотатарського народу як корінного народу України», – переконаний представник Меджлісу.

Він додав, що у разі ухвалення відповідної поправки до Конституції, це надасть Україні додаткові аргументи у боротьбі за повернення окупованого півострова.

«Можна буде говорити, що ми готові вирішувати проблеми корінного народу, ми готові вирішити питання про реалізацію права на самовизначення, ми готові і будемо вирішувати їх проблеми, пов’язані з асиміляцією і так далі», – підсумував Умеров.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв