Новий уряд повинен зосередитися на економічних реформах, − Яресько

184
У своєму Facebook міністр фінансів України Наталія Яресько написала, що основним завданням нового технократичного уряду буде робота над реформами в галузі економіки.

Глава Мінфіну зазначила, що новий склад Кабінету Міністрів, який буде сформовано у зв’язку з заходами щодо подолання політичної кризи в України, повинен акцентувати увагу на запровадженні реформ, спрямованих на модернізацію вітчизняної економіки.
«Уряд повинен сконцентруватися на запровадженні максимальної кількості реформ, які модернізують українську економіку. Українці принесли в жертву занадто багато заради кращого майбутнього країни, тому ми повинні зберегти країну нині і, не відволікаючись, ми зобов’язані відновити довіру і забезпечити зростання економіки», – наголосила Яресько.
Вона також укотре підкреслила, що не має прем’єрських амбіцій, але готова працювати над формуванням нового, політично незалежного складу КМУ. На думку міністра фінансів, потрібно формувати технократичний уряд із осіб, які раніше не мали відношення до політики і не піддається впливу олігархії.

Коментарi

Коментарiв