Вінник відхрещується від внесення поправки про розрив дипвідносин із Росією

251
Вінник спростував інформацію, поширену російськими ЗМІ

Нардеп від фракції «БПП» Іван Вінник стверджує, що не вносив до законопроекту про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях поправку про розрив дипломатичних відносин України з Росією.

Про це парламентар заявив у коментарі Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що нардеп планує запропонувати у прикінцевих положеннях законопроекту зобов’язати Кабінет Міністрів привести вітчизняне законодавство у відповідність із практикою міжнародного права.

«У прикінцевих положеннях я запропоную комітету звернути увагу на те, що виконавча гілка влади – Кабінет міністрів – зобов’язана буде привести наше законодавство, наші правовідносини і дипломатичні відносини з країною-агресором до практики міжнародного права і його застосування, а саме – розрив дипломатичних відносин і відповідно – розглянути можливість залучення якоїсь третьої сторони для здійснення окремих представницьких функцій України в РФ, яка буде визнана країною-агресором», – пояснив Вінник.

На уточнююче запитання, чи подана вже відповідна поправка до другого читання законопроекту, політик відповів: «Ні, я збираюся звернути на це увагу».

Нагадаємо, напередодні російські ЗМІ поширили інформацію про те, що в законопроект щодо забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донбасу, який Верховна Рада готує до другого читання, може бути внесений пункт про розрив дипломатичних відносин з Росією, Таку поправку нібито вніс Іван Вінник.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв