На автоматі, знайденому біля місця вбивства Окуєвої, не виявили слідів ДНК

579
У поліції розповіли деякі деталі вбивства Окуєвої

На автоматі, який знайшли у Васильківському районі за півтора кілометра від місця розстрілу автомобіля чеченських добровольців Аміни Окуєвої та Адама Осмаєва, не виявили слідів ДНК вбивці.

Про це повідомив начальник відділу комунікації ГУ НПУ у Київській області Микола Жукович, передає УНН.

«Слідів ДНК на автоматі, який було знайдено у Васильківському районі за півтора кілометра від місця розстрілу, немає», – зазначив він.

За його словами, поки не можна однозначно стверджувати, чи саме з цього автомата було здійснено вбивство, оскільки балістична експертиза триває. Знайдений автомат – калібру 5,45 мм.

«Ми щодня вилучаємо чи знаходимо різну зброю, тому казати про те, що цей автомат був використаний, наразі не можна», – додав полісмен.

Також він підкреслив, що окремі ЗМІ розповсюдили інформацію про начебто вилучення з місця розстрілу Аміни Окуєвої холостих набоїв: «Наскільки відомо, один із телеканалів на цьому місці проводив відтворення ситуації, тому таким чином там з’явилися ці набої».

Також у поліції спростували заяву окремих народних депутатів про те, що начебто в розстрілі Окуєвої брали участь четверо осіб.

«У слідства наразі такої інформації немає», – заявив речник київської обласної поліції.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв