Працівники столичного суду отримали елітні квартири в новобудові – розслідування

255
Працівники ВГСУ отримали квартири в елітній новобудові

У період втручання керівників Вищого господарського суду України в систему авторозподілу справ, працівники суду, що безпосередньо працювали з системою, отримали від суду квартири у новобудові в центрі Києва.

Про це свідчить розслідування Марини Ансіфорової «Від суду з любов’ю» для програми Наші гроші з Денисом Бігусом.

Під головуванням Віктора Татькова, якого підозрюють у втручанні в систему, Вищий господарський суд закупив 17 квартир в будинку в Печерському районі столиці та роздав їх, зокрема, працівникам апарату суду, що є нетиповим для «квартирної» практики.

Серед новоспечених власників квартир – керівник апарату суду в той час Ірина Галівець, яка прийшла працювати до ВГСУ одночасно з Татьковим 2010 року. Перед звільненням у 2014 році вона приватизувала «службову» квартиру. Нині вона працює у Державній судовій адміністрації.

Також елітне житло отримали ті, хто безпосередньо працювали з Автоматизованою системою розподілу справ: Євгенія Катасонова, Олена Комарова та Анастасія Курова. Нині вони є власниками помешкань у тому ж будинку через кілька місяців після приходу на посаду. Однак пояснити, за які заслуги та чому вони їх отримали, не можуть.

Отримали житло у будинку і судді, на яких, за версією слідства, припадало найбільше справ під час автоматичного розподілу: Ніна Акулова та Інна Алєєва. Самі вони зв’язок між лояльністю до керівництва і отриманням житла не бачать.

«Стосовно мене жодних кримінальних справ немає – оце я можу сказати», – запевнила одна із власниць нових квартир.

На прохання надати документи, які висвітлюють процедуру розподілу житла, Вищий господарський суд повідомив, що «вони були знищені у зв’язку із закінченням терміну зберігання».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв