Олександр Солонько: Влада продовжує цирк навколо «закону по Донбасу»

239
Політичний аналітик Олександр Солонько

Влада продовжує цирк навколо «закону по Донбасу». Представники фракції БПП тепер, наче б то, пропонують включити туди норму про розрив дипломатичних відносин з РФ. Але це відверта брехня. Зараз поясню чому. Давайте трішки відмотаємо назад. Щоб було більш зрозуміло.

31 березня 2016 року, Климпуш-Цинцадзе (тоді депутат від БПП):

«Ті, хто пропонує розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією, прокладають шлях до загострення воєнних дій і провокують на те, щоб йшли на смерть тисячі українців. Невже не зрозуміло, що той, хто пропонує такий шлях, відмовляється від будь-яких спроб врегулювати міжнародний конфлікт політико-дипломатичними засобами, а прокладає шлях до загострення воєнних дій і провокує на те, щоб йшли на смерть тисячі наших братів, батьків, чоловіків, дітей????», – цитує В. Климпуш-Цинцадзе прес-служба «Блоку Петра Порошенка».

Це офіційна позиція. Однозначно.

А тепер слова Винника (теж БПП), який виступив із заявою сьогодні:

«Під час обговорення фінального тексту законопроекту (по Донбасу) на комітеті я буду пропонувати прийняти рішення, щоб до прикінцевих положень включити формулювання про зобов’язання Кабінету Міністрів привести у відповідність з нормами міжнародного права ситуацію взаємин з країною, яка визнана агресором і окупантом. Це, безумовно, треба розуміти як розрив дипломатичних відносин», – сказав Винник.

Нардеп уточнив, що такої правки до законопроекту він не подавав, оскільки термін подачі поправок вже закінчився”.

Тобто, свого часу партія Порошенка відмовилася голосувати за розрив дипвідносин. А тепер вони всі такі рішучі (нагадує «рішучі реформи») вимагають «нагнути агресора». За 4 роки дійшло нарешті. Але вони, бачте, «проспали» термін подачі однієї нещасної правки. За два тижні не могли зібратися з силами, мабуть. Бідолахи. «Треба розуміти як розрив дипвідносин». І нехай це вирішує Кабмін. А Кабмін може це трактувати цілком інакше. Знову перекладають одне на одного відповідальність.

Це незграбна гра і дешевий цирк не вартий виїденого яйця.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв