Успіх Штайнмайера на виборах залежить від рішення щодо Донбасу, − експерт

237
Провідний експерт політико-правових програм Центру Разумкова Віктор Зам’ятін висловив думку, що успіх Франка-Вальтера Штайнмайера під час майбутніх парламентських виборів у ФРН залежить від його участі у врегулюванні питання щодо виборів на Донбасі.

Раніше глава Міністерства закордонних справ Німеччини, голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі Франк-Вальтер Штайнмайер наголосив на необхідності проведення виборів на Донбасі як максимум до завершення червня цього року. Такої ж думки і лідери держав, які беруть участь у переговорах щодо урегулювання конфлікту в Україна.
Експерт нагадав, що на 2016 рік у ФРН заплановано проведення парламентських виборів, а успіх двох найсильніших партій, до яких належать Штайнмайер і канцлер Анґела Меркель, залежить саме від зовнішньополітичних рішень і дій.
«Можемо припускати, що міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр переслідує і свої політичні цілі. У лівоцентристської Соціал-демократичної партії, членом якої він є, тісніші зв’язки з Російською Федерацією, і ця політична сила по-своєму бачить відносини з Україною і Росією, як і загальний устрій Європи», − зазначив Зам’ятін.

Коментарi

Коментарiв