Україна загрожує Третьою світовою війною, − Трамп

210
Одіозний кандидат у Президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив,що Штати не повинні більше за інші держави допомагати Україні, яка може стати підставою для Третьої світової війни.

В інтерв’ю Washington Post Трамп зазначив, що порівняно з країнами Європейського Союзу Сполучені Штати Америки зазнають занадто великих збитків, допомагаючи Україні.
«Україна − це держава, ситуація в якій впливає на нас значно менше, ніж на інші країни Альянсу. І поки ми робимо всю роботу, вони не роблять нічого. Тому запитую, чому Німеччина не підтримує НАТО в Україні? Чому не беруть участі інші країни, її сусіди? Чому ми виступаємо першими у справі, яка потенційно веде до Третьої світової війни?», − заявив політик.
Представник Республіканської партії також підтримав запровадження санкцій проти Російської Федерації у зв’язку з її агресією щодо України, проте підкреслив, що інші країни не наслідують прикладу Штатів щодо цього питання.
У підсумку Трамп наголосив на необхідності перерозподілу витрат на діяльність НАТО, назвавши держав-представників Європи в Альянсі «халявниками».

Коментарi

Коментарiв