Щодо питання звільнення полонених немає жодного прогресу, − ОБСЄ

211
Спеціальний представник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання ситуації на Донбасі Мартін Сайдік наголосив, що дипломати не зробили жодного прогресу щодо звільнення полонених.

«Робоча група щодо гуманітарних питань приділила особливу увагу проблемі звільнення осіб, яких незаконно тримають у зв’язку з конфліктом. На жаль, консенсус щодо цього питання не був досягнутий. Із метою прискорення процесу звільнення, сторони погодилися розробити так звану дорожню карту щодо звільнення й передачі полонених», − повідомив Сайдік.
Крім того, за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи представник Організації з безпеки та співробітництва в Європі заявив, що ОБСЄ вважає можливим обмін Надії Савченко, яку нещодавно російський суд засудив до 22 років позбавлення волі, на двох військових із РФ, яким загрожує довічне ув’язнення. УНІАН нагадує, що нещодавно з відповідною пропозицією до влади Російської Федерації звернувся Президент України Петро Порошенко. Кремль поки не оприлюднив свого рішення.

Коментарi

Коментарiв