Через тотальну приватизацію Україна втратила цілі галузі економіки – нардеп

425
Головко ущент розкритикував ухвалений Радою закон про приватизацію державного майна і власності

Законопроект № 7066 про приватизацію державного майна і власності, який 9 листопада проштовхнули в стінах ВРУ ‒ це зрада інтересів української держави. Про це заявив народний депутат-«свободівець» Михайло Головко. Про це пише прес-служба ВО «Свобода».

За словами Головка, проголосований більшістю закон фактично відкриває двері для масового розпродажу стратегічних підприємств та інших державних підприємств.

«Прикро чути від Гройсмана, що держава не може бути ефективним власником. Це маячня. Держава може й повинна бути ефективним власником і менеджером ‒ для цього її керівництво має просто стояти на державницьких позиціях. Ми закликаємо всіх депутатів не голосувати за цей законопроект у другому читанні, аби запобігти продовженню розкрадання майна, яка ще лишилося в державній власності», ‒ підкреслив нардеп.

Він також констатував, що нині економіка України має один із найменших у Європі та світі державний сектор. Якщо Польща, Австрія має по 30%. США ‒ більше 20%, а в Україні ‒ лише 10-12%. За роки незалежності розпродали більше 9 тисяч заводів, фабрик і підприємств за астрономічно низьку суму ‒ менше ніж по мільйону гривень за фабрику.

Через таку політику, переконаний «свободівець», Україна втратила цілі галузі економіки.

«ВО «Свобода» неодноразово наголошувала на тому, що потрібно не розпродувати, а навпаки ‒ повертати в державну власність стратегічні підприємства, зокрема обленерго та енергогенеруючі компанії. Ці законопроекти у нас зареєстровані в парламенті, але влада не хоче їх розглядати. Купка олігархів на приватизованих підприємствах заробляє космічні гроші й обкрадає простих українців, а влада замість протидії цьому хоче остаточно продати за копійки залишки української економіки, гігантів, які можуть складати гідну конкуренцію на світових ринках: Одеський припортовий завод, завод Антонова, «Турбоатом»… Це абсурдно: не можна продавати курку, яка несе золоті яйця», ‒ заявив націоналіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв