В’ятрович заявив про тиск і шантаж від Польщі

346
Володимир В'ятрович прокоментував інформацію про можливу заборону йому на в'їзд до Польщі

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович вважає тиском із боку Польщі інформацію про можливу заборону йому на в’їзд.

«Друзі намагаються підтримати в ситуації з Польщею і кажуть про можливу заборону в‘їзду «це ще непідтверджена офіційно інформація», – підкреслив історик у своєму Facebook.

«Невже не зрозуміло, що сам факт поширення такої інформації (за участі міністра закордонних справ!) теж є інструментом тиску і шантажу української сторони? Відтак з точки зору українських (а не моїх приватних) інтересів, факт офіційного підтвердження заборони чи його відсутність не такі вже й важливі», – додав В’ятрович.

«Тим паче, що про заборону можуть оголосити тільки в момент спроби в‘їхати до Польщі, а до того зумисно залишати ситуацію невизначеною», – підсумував директор Українського інституту національної пам’яті.

Друзі намагаються підтримати в ситуації з Польщею і кажуть про можливу заборону в‘їзду «це ще непідтверджена офіційно і…

Опубліковано Volodymyr Viatrovych 9 листопад 2017 р.

Нагадаємо, останніми днями з боку Польщі лунали різкі заяви та звинувачення на адресу України. Зокрема, Президент Польщі закликав Петра Порошенка «прибрати з української політики осіб із антипольськими поглядами».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв