Чинний міністр фінансів може бути причетним до виведення коштів режимом Януковича

184
Данилюка підозрюють у причетності до злочинів режиму Януковича

Міністр фінансів Олександр Данилюк, заступник міністра Юрій Буца та держсекретар Євген Капінус можуть бути причетні до злочинів режиму президента-втікача Віктора Януковича.

Генеральна прокуратура України розслідує діяльність координаційного центру з впровадження економічних реформ як консультативно-дорадчого органу при Президенті. Він був створений 2010 року указом Януковича, передають Українські новини.

Нині у ГПУ виникла необхідність перевірки версії можливої причетності посадових осіб зазначеного координаційного центру до злочинів, скоєних Януковичем і його оточенням.

Міністр фінансів Олександр Данилюк у 2010-2015 роках очолював Координаційний центр з введення економічних реформ при Адміністрації Президента, у той час як його заступники Юрій Буца, Сергій Марченко і держсекретар Мінфіну Євген Капінус були працівниками центру.

У ГПУ підкреслили, що ідеться про тих працівників центру, які згодом заснували благодійні організації «Центр реформ» і «Благодійний фонд «Центр вільної економіки імені Кахи Бендукідзе».

Відповідно до даних єдиного реєстру юросіб і фізосіб-підприємців, засновниками «Центру реформ» є Олександр Данилюк, Євген Капінус, Юрій Буца, Яна Бугрімова, Наталія Кириченко, Ганна Руда й Олександр Саєнко. Засновниками «Центру вільної економіки імені Кахи Бендукідзе» є Данилюк разом із Юлією Тичковською, Володимиром Федоріним і Міхеїлом Саакашвілі.

27 жовтня суд надав слідчим ГПУ дозвіл на тимчасовий доступ до документів «ОТП Банку» з рахунків обох центрів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв