Ляшка, Бойка і Тимошенко спіймали на ігноруванні роботи комітетів ВРУ

320
Тимошенко та Бойко з Ляшком лідирують у прогулюванні роботи комітетів ВРУ

Лідери фракцій «Опозиційний блок», «Батьківщина», Радикальна партія – Юрій Бойко, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко відповідно – фактично ігнорують роботу комітетів Верховної Ради.

Результати аналізу відвідування нардепами комітетів, членами яких вони є, оприлюднила Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України».

Зокрема, її очільник Олексій Кошель вказав, що найгірші показники відвідуваності у Юрія Бойка, Юлії Тимошенко та Олега Ляшка. Так, за три роки лідер «Опоблоку» відвідав 2% засідань комітету, до якого входить, Тимошенко – 11%, О. Ляшко – 41%, Олег Березюк («Самопоміч») – 75%, Артур Герасимов («БПП») – 81%, Максим Бурбак («Народний фронт») – 95%.

«Лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко за три роки був присутній лише на 1 засіданні із 60 Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю», – ідеться у повідомленні.

Тимошенко стала членом Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин іще 15 січня 2015 року. Відтоді вона з’явилась на 4 засіданнях комітету із 37.

Ляшко відвідав 28 із 68 засідань Комітету з питань податкової та митної політики.

«Бойко, Тимошенко і Ляшко фактично ігнорують роботу парламентських комітетів. При цьому робота комітетів є не менш важливою складовою діяльності народного депутата, аніж голосування в сесійній залі. Якщо депутат систематично ігнорує засідання комітету, це вказує, що він не виконує своїх прямих обов’язків. Відповідно до ст. 24 Закону України «Про статус народного депутата України» народний депутат зобов’язаний бути присутнім на засіданнях комітету, до якого його обрано, та брати участь у його роботі», – наголосив Кошель.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв