З’явився шанс на екстрадицію Кольченка й Сенцова Україні

237
Адвокат Олександра Кольченка Світлана Сидоркіна назвала визнання його українського громадянства й аналогічного рішення щодо Олега Сенцова шансом на їх екстрадицію Україні.

Нагадаємо, Кольченко й Сенцов є політичними в’язнями, яких російський суд звинуватив у причетності до терактів на Кримському півострові. Сенцов відбуватиме покарання у вигляді 20 років позбавлення волі, Кольченко – у вигляді 10 років ув’язнення в колонії суворого режиму.
Раніше РФ не визнавала українського громадянства засуджених, стверджуючи, що вони мають або подвійне, або російське громадянство. Нещодавно уповноважена з прав людини в Російській Федерації Елла Памфілова у своїй доповіді визнали, що Сенцов і Кольченко є громадянами України.
«Думаю, доповідь Памфілової погоджена з російською владою, тому посилання в її доповіді на українське громадянство Кольченка і Сенцова сприймаю як знак позиції РФ щодо цього питання. Дуже сподіваюся, що це хороший знак для нас, і вони повернуться в Україну», − наголосила в коментарі Укрінформу адвокат політичних в’язнів.

Коментарi

Коментарiв