У Канаді тиснуть на уряд Трюдо щодо миротворчої місії на Донбасі – ІноЗМІ

533
У Канаді хочуть, аби уряд Джастіна Трюдо очолив миротворчу місію ООН на Донбасі

Лідер Консервативної партії Канади Ендрю Шир разом із групою українсько-канадських лобістів прагнуть, щоб уряд Джастіна Трюдо очолив миротворчу місію ООН на Донбасі.

Усе більше канадців підтримують пропозицію щодо розміщення миротворців на тимчасово окупованих територіях України. Про це пише Globe and Mail.

На цьому тлі зростає тиск на прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо: ліберали та опозиція вважають, що Канада має стати лідером у питанні розміщення солдат ООН на території збройного конфлікту в Україні, зазначається у статті.

Однак, на переконання канадських політиків, відправка «блакитних касок» на Донбас повинна бути схвалена Радою Безпеки ООН, членом якого є Росія. До того ж, як підкреслює видання, Консервативна партія Шира закликає відправити миротворчу місію на українсько-російський кордон, а не на саму лінію зіткнення.

«Миротворча місія ООН дозволила б Україні відновити контроль над своєю східною межею із Росією і зробити так, щоб російські військові залишалися у своїй країні, не проникаючи в Україну», – заявив Шир 9 листопада.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв