В Росії влаштували істерику через заяву Турчинова (відео)

711
У Кремлі істерично відреагували на заяву Турчинова

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про безжальну позицію влади щодо тих підприємств, які співпрацюють з Росією.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Очільник РНБО досить жорстко проінформував українців про співпрацю Державного підприємства «Антонов» з Росією та наголосив на тому, що представники фірми повинні понести покарання за це. Після виступу представника підприємства секретар РНБО, щоб підкреслити важливість надання правдивої інформації, додав, що за співпрацю будуть розстрілювати.

«Усі, хто співпрацює з агресором, повинні сидіти за ґратами. Це моя позиція. Ми перевіримо цю інформацію і якщо є хоч натяк на те, що існує така співпраця, яка підсилює обороноздатність РФ, будемо арештовувати та розстрілювати – інших варіантів нема», – підкреслив Турчинова.

На ці слова миттєво відреагували російські ЗМІ з псевдоекспертами. В Росії одразу ж назвали подібні дії диктатурою. Головним «експертом» на проекті виступив екс-очільник Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Василь Волга, який 2012 року був засуджений до 5 років позбавлення волі через корупцію.

«Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що невдовзі в Україні будуть ув’язнювати та розстрілювати тільки за натяк, увага, навіть без наявності доказів, в співпраці з Російською Федерацією», – заявив Волга.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв