Україна має зупинити пасажирські перевезення з РФ – постпред Президента

408
Постпред Президента закликає припинити пасажирські перевезення з РФ

Постійний представник Президента в Автономній Республіці Крим Борис Бабін висловив думку, що Росія бере заручників на півострові для реалізації своєї воєнної стратегії проти України.

«У цій ситуації виникає просте питання: якою повинна бути правильна політика держави та громадянського суспільства в питанні заручників, зокрема кримських? Особисто я вважаю, що більшість нинішніх рефлексій і дій з цього приводу заплановано агресором, відповідають його інтересам і є складовими його стратегії війни проти українського народу. Війни на наше знищення», – підкреслює Бабін у статті для Дзеркала тижня.

За його словами, Україна може протиставити Росії дві стратегії для вирішення ситуації: мінімалізувати кількість бранців у Росії, а також їх захист на окупованих територіях.

Насамперед, стверджує постпред, Україна повинна рухатися до припинення організованого пасажирського транспортного сполучення з РФ.

«Сьогодні єдиним фактором, який утримує владу від цього вимушеного, хворобливого, але необхідного кроку, є саме очікуване широке громадське обурення від такої заборони», – переконаний дипломат.

Для захисту заручників на окупованих територіях та у Росії, додає він, потрібно задіяти повний комплекс засобів як політико-правового, так і соціально-економічного характеру.

«До політико-правового слід віднести системний і послідовний моніторинг порушення окупантом прав людини, зокрема права на свободу і на справедливий суд. І це повинно носити не вибірковий, а тотальний характер. Оскільки на одного відомого, медійно освітленого» бранця завжди знайдеться кілька невідомих», – наголошує Бабін.

Крім того, він зауважив, що за результатами виявлених і задокументованих фактів повинні застосовуватися системні процесуальні дії і рішучі заходи у міжнародних організаціях та судах, виявлятися прихильники і майно злочинців на материковій Україні.

«Сьогодні ми робимо все для того, щоб окупантові було зручніше і комфортніше працювати з безмовним населенням Криму. Ми поставляємо з материка питну воду та електроенергію у новозбудоване житло ФСБшників у Армянську і Яни-Капу (Красноперекопську), багато одиниць материкової техніки українських підприємців залучені до земельних робіт на будівництві Керченського мосту і траси «Таврида», український суд за позовом «видатних правозахисників» скасував ключову статтю урядової постанови №1035, і тепер до Криму можна завозити будь-який товар, який знадобиться окупаційній індустрії», – підсумував представник Президента.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв