Порошенко прийняв присягу суддів оновленого Верховного Суду

184
За словами Порошенка, склад ВСУ оновився на 95% у порівнянні з попереднім

11 листопада 114 суддів Верховного Суду склали присягу перед народом України.

На церемонії у Кловському палаці був присутній і Президент Петро Порошенко.

«Це велика честь і відповідальність для кожного з них – ухвалювати остаточне рішення іменем України. Вірю, що нова генерація суддів виправдає покладену на них відповідальність», – заявив глава держави.

Урочиста церемонія складання присяги суддями нового Верховного…

Сьогодні новообрані судді Верховного Суду склали присягу перед Народом України. Це велика честь і відповідальність для кожного з них – ухвалювати остаточне рішення іменем України.Вірю, що нова генерація суддів виправдає покладену на них відповідальність.

Опубліковано Петром Порошенком 11 листопад 2017 р.

За його словами, склад ВСУ оновився на 95% у порівнянні з попереднім. Відтепер кожен четвертий суддя – це колишній адвокат чи науковець.

Президент також закликав Верховну Раду України підготувати проекти законів про антикорупційний і військовий суди, адвокатуру та правову освіту.

Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя у нашій країні

У своїй Конституції гетьман Пилип Орлик вимагав від суддів «пильно дбати про те, щоб на рядовий і простий народ не покладали надмірних утисків…». Таку ж вимогу, хіба що іншими словами, висуває і сучасний Основний Закон. І я, як Президент, вимагаю від суддів Верховного Суду – поверніть людям віру у справедливість. Допоможіть їм знайти правду. І прошу завжди пам’ятайте ту ціну, яку заплатила Україна за незалежний та справедливий суд, за вашу можливість там працювати.Ключова цінність – людина, а суспільство й держава мають керуватися не правом сили, а силою права.

Опубліковано Петром Порошенком 11 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв