Корчак стверджує, що її свекруха прийняла детектива НАБУ за шахрая

579
Корчак знайшла виправдання діям своєї свекрухи

Очільниця Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак переконує, що її свекруха звернулася до поліції через дії детектива НАБУ.

Про це вона повідомила у Facebook.

«Унаслідок нічних подій мати мого чоловіка, Надія Іванівна Тімер-Булатова, звернулася до поліції із заявою про перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу та незаконне проникнення до житла фізичної особи», – заявила Корчак.

За її словами, коли слідчий заходив у квартиру, він показав щось «схоже на посвідчення», однак Тімер-Булатова не встигла роздивитись документ.

«Оскільки спочатку він сказав, що поставить декілька запитань, а сам почав заповнювати заздалегідь заготовлений протокол допиту, не давав їй його прочитати та вимагав поставити підписи, свекруха подумала, що це шахрай та подзвонила сину. Він викликав поліцію. До приїзду поліції, щоб шахрай нікуди не втік, закрила замок», – стверджує очільниця НАЗК.

Також вона запевнила, що детектив НАБУ здійснив низку порушень у рамках розслідування. За її словами, слідчий не вручив повістки її свекрусі.

«Натомість детектив НАБУ повідомив лише про те, що йому необхідно поставити декілька питань. Жодних повісток Надії Іванівні не вручалося. При виході з квартири він залишив якийсь документ на столі, вже потім показуючи на камеру, що то була повістка. Як випливає з її змісту, підписи свекрухи про отримання такої повістки на ній відсутні», –

Нагадаємо, напередодні свекруха голови НАЗК Наталії Корчак закрила детектива НАБУ в себе вдома, коли він прийшов вручати їй повістку на допит.

Свекруха Корчак закрила слідчого НАБУ

Свекруха голови НАЗК Наталі Корчак закрила слідчого НАБУ у себе вдома. Шок. Відео. Клініка.Слідчий прийшов до неї у справі нашого розслідування про незадеклароване авто, яким користується голова НАЗК: http://bit.ly/2pRqhS3В принципі, в нашому сюжеті свекруха поводиться ще веселіше. Запальна пані.

Опубліковано BIHUS.info 10 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв