«Міністри» «ЛНР» ополчилися проти Плотницького

194
Проти Плотницького повстав очільник «міністерства сільського господарства «ЛНР»

Гучні з’ясування взаємин між терористи так званої Луганської народної республіки тривають. Цього разу проти вождя псевдоутворення Ігоря Плотницького повстав очільник «міністерства сільського господарства «ЛНР» Руслан Сороковенко.

Про це пише журналіст Денис Казанський.

Він нагадав, що лідер фейкової республіки виселив «міністра МВС «ЛНР» Ігоря Корнета з будинку, який той захопив, і показав це ганебне шоу на місцевому телеканалі, тож проти Плотницького ополчилися й інші «міністри», які стали на сторону «посадовця».

У зв’язку з цим виступив із відеозверненням і Сороковенко, який звинуватив Плотницького у фальсифікації спроби державного перевороту.

«Не питайте, як це. Луганськ – територія без НАТО та здорового глузду. Там може творитися що завгодно, там не діють закони логіки. Я ще до війни вписав, що над Луганськом розкрилася диявольська воронка та місто перебуває у владі темних сил. І ці записи виявилися пророчими. В останні роки там твориться кривава вакханалія без кінця та краю. Давно вже незрозуміло, хто є хорошим, хто поганим. Вчора ти – герой «новоросії», сьогодні – кат і садист. Ну, ви в курсі», – підкреслює Казанський.

Сороковенко розповів, що 2014 року за часу служби в лавах «народної міліції «ЛНР» накопичив певну кількість зброї: боєприпаси та вибухівку, і зберігав все це добро у себе в схронах. За його словами, 2016 року Плотницкий якимось чином дізнався про цю зброю та змусив його здати свій арсенал, а потім Сороковенко вже дізнався, що його зброю та вибухівку підкинули політичним опонентам Плотницького – Ципкалову та Кисельову, яких звинуватили у спробі збройного перевороту в Луганську. Згодом Ципкалова люди Плотницького забили до смерті в підвалі та розповіли, що він скоїв суїцид

«Не питайте мене, чому «міністр сільського господарства» накопичив у себе вдома два КамАЗИ зброї та вибухівки. Не питайте мене, чому його поголили «під нуль» і він виглядає як гопник з Красного Луча. Не ставте питань, я нічого не знаю. Просто це Луганськ, і інші пояснення тут є зайвими», – додає журналіст.

За його словами, найцікавіше те, що відповідні слова адресовано російському президенту Владіміру Путіну та тамтешнім правоохоронцям, тому легенда про «їх там немає» руйнується просто на очах: ніхто вже не соромиться, у критичний момент, коли над «міністрами» навис каральний меч Венедиктовича, вже не до конспірації».

«Мабуть, багато Сороковенко віджав, раз вирішив виступити зі своєю заявою. Боїться, що теж виженуть із захопленого особняка, як Корнета. Вирішив зіграти на випередження. Цікава щуряча метушня. Ось-ось поллється кров. Час вже Плотницькому показати сильну руку, яку в Луганську так люблять. Давай, Венедіктич, як за Сталіна! Розстріляти, як скажених собак! Карай і не соромся! Народ зрозуміє. Що ж це за «русскій мір» без репресій і вбивств!?», – іронічно підсумував Казанський.

В Луганске сепаратисты продолжают ругаться друг с другом и делить власть. После того, как Плотницкий выселил «министра…

Опубліковано Денисом Казанским 11 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв