Російська армія з’явилася на Донбасі ще у березні 2014 року – заступник міністра

274
За словами посадовця, російські війська на Донбасі з'явилися ще у березні 2014 року

Російські війська на Донбасі з’явилися ще у березні 2014 року. Крім того, ще задовго до повного заходу армії РФ на Схід України їхні гелікоптери розстріляли некерованими авіаційними ракетами українські прикордонні пости.

Про це заявив заступник міністра юстиції України та уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина в коментарі Фактам.

«Для мене стало відкриттям, що перших людей у військовій формі з автоматами на машинах захисного забарвлення з російськими номерами бачили в Донецьку ще в березні 2014 року. І ми знайшли донеччан, які офіційно дали свідчення», – підкреслив політик.

За його словами, перші свідчення про наявність окремих російських військовослужбовців на Донбасі датуються липнем 2014 року.

«20 липня 2014 року мала пройти наша колона добровольців під час першої спроби звільнення Попасної. Колишні «афганці», знаючи, як все правильно робити, вирушили на розвідку. І натрапили на засідку в складі чотирьох осіб: український пожежник і троє з документами ГРУ Міністерства оборони РФ, причім один із прапором спецназу, з цим «кажаном», – зазначає заступник міністра.

Також він наголосив, що російські вертольоти до повного заходу армії РФ на Донбасі у серпні 2014 не просто так літали вздовж українсько-російського кордону.

«Щонайменше один раз вони розстріляли некерованими авіаційними ракетами наші прикордонні пости. У нас є підтвердження», – підсумував Ліщина.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв