В Adidas стверджують, що не знали, кому належить Крим

462
В Adidas вважають, що Крим належить Росії

У головних офісах всесвітньовідомого бренду спортивного одягу Adidas працюють люди, які вважають, Крим входить до складу Росії. Зокрема, таку інформацію опублікували на російській версії офіційного сайту компанії.

Про це повідомив волонтер Юрій Мисягін у своєму Facebook.

«Увесь світ, у тому числі і Німеччина вважають Крим краденим, і весь час підкреслюють, що це українська територія, а ось компанія Adidas вважає інакше, що і пише у себе на сайті», – обурюється активіст.

Передаю большой и пламенный привет компании "Adidas", которая считает Крым российской территорией.Весь мир и в том чис…

Опубліковано Юрієм Мысягиним 9 листопад 2017 р.

Однак, за його словами, за деякий час ситуація все ж змінилася, і російське представництво прибрало взагалі всі дані зі свого сайту про магазини в Криму.

«Немає ні розташування, ні адрес магазинів, в яких до цього компанія вказувала, що Крим – це російська територія. Немає взагалі жодної інформації», – підкреслює Мисягін.

Крім того, він наголосив на черговій перемозі.

«Я не знаю, чи втрутилися в скандал наші МЗС і офіційні особи, або це громадськість України через Facebook, і засоби масової інформації так добре підтримали, але ми домоглися правди. Тому другий раз за минулі два дні передаємо великий і полум’яний український привіт компанії «Adidas» і нагадуємо, що Крим – це Україна», – підсумував волонтер.

Я так понимаю, что пиз@юлина из главного офиса компании "Adidas" долетела очень быстро и российское представительство уб…

Опубліковано Юрієм Мысягиним 11 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв