«БПП» відхрестився від обговорень кандидатур на посаду Прем’єра

277
Народний депутат України від «БПП» Мустафа Найєм заявив, що під час засідання фракції не було обговорено жодну з кандидатур на посаду очільника уряду або спікера парламенту.

«Ні кандидатуру Гройсмана, ні Яресько, ні Парубія «Блок Петра Порошенка» не обговорював під час засідань», − написав у своєму Facebook нардеп. Ще один представник «БПП» Сергій Лещенко також заявив, що дізнався про висування Гройсмана на посаду глави уряду лише з соціальних мереж. 
ТСН нагадує, що під час засідання лідери фракцій парламентської коаліції заявили, що «БПП» готовий підтримати кандидатуру чинного спікера Верховної Ради України Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра в разі відставки Арсенія Яценюка. 
24 березня в парламенті розпочалися активні консультації щодо обрання глави ВРУ очільником Кабінету Міністрів. Можливість його затвердження вже прокоментував «Народний фронт»: 
«Для того, щоби Гройсман став Прем’єр-міністром, згідно з Конституцією, його кандидатуру повинна внести коаліція депутатських фракцій, яка повинна налічувати не менше 226 голосів. Після чого, ця кандидатура може бути запропонована на розгляд Ради», − оголосив парламентар Антон Геращенко.

Коментарi

Коментарiв