Усі фракції відмовилися підтримувати створення технократичного уряду

310
Народний депутат від «Самопомочі» Руслан Сидорович повідомив, що під час наради за головування очільника парламенту всі фракції відмовилися підтримувати створення технократичного уряду на чолі з Наталією Яресько.

«Коли було поставлено питання, хто підтримує технократичний уряд на чолі з Яресько, жоден із представників фракцій, які були присутні там − ані від «Народного фронту», ані від «Батьківщини», ані від «Радикальної партії», ані від «Блоку Петра Порошенка», ані від «Самопомочі» − не висловили готовності голосувати», − зазначив Сидорович.
Він також підкреслив, що під час наради сторони не змогли ухвалити жодного рішення щодо відновлення коаліції. Нагадаємо, народні депутати від Радикальної партії відкликали свої підписи з-під коаліційної угоди, що фактично остаточно розвалило парламентську більшість.
«Під час наради 25 березня ми не ухвалили жодного рішення щодо того, якою буде коаліція, хто в неї буде входити і якого Прем’єр-міністра вона пропонуватиме.  Абсолютно всі присутні попросили програму дій, тому що прізвище глави уряду насправді має бути похідним від того, про що ми будемо говорити», − цитує УНІАН нардепа.
За словами парламентаря, нині першочерговим питанням для вирішення є подолання політичної кризи, оскільки влада зупинила будь-яку роботу над реформами, а всі державні відомства опинилися в підвішеному стані у зв’язку з можливою відставкою багатьох високопосадовців.

Коментарi

Коментарiв