Назар Приходько: Наші експерти зорієнтовані на «тупу» зарплатню

1010
Назар Приходько, журналіст і блогер

Сиджу читаю різних журналістів, експертів, політтехнологів та просто ботів, які б’ються в істериці та висміюють Марш 12.11.2017 і думаю: що саме ними рухає?

Гроші, які багато хто з них отримує за певний своєчасний медіавкид, при тому – дуже часто не малі гроші, тут залежить від особистої медійності та кількост підписників у дописувачів.

Страх, що от прийдуть ці, а ми залишимось без роботи, нам ні за що буде готувати сім’ї, адже ми мало що вміємо окрім як бути придворними, а ці до Двору не запросять.

Чи впевненість, що навіть якщо їхні теперішні господарі не втримаються за крісла – нічого не зміниться в системному плані і вони спокійно перейдуть на роботу до нової влади?

Думаю – всього по трошки: експерти більше зорієнтовані на «тупу» зарплатню не важливо від кого, бо багато хто вже не може згадати в чому саме вони експерти, а ті все не злазять з екранів. Ну от наприклад – у чому експерт Тарас прости Господи Чорновол?

Боти бояться, адже цю категорію будуть бити не нові керманичі Держави, а простий Народ. якого давно вже нудить від брехні, яку ті хором співають оком не блимнувши.

А от політтехнологи думають, що вони нікуди не подінуться, і їм нічого страшитися, адже «завжди знадобляться», зроблять красиву посмішку, скажуть «ну ти ж розумієш – робота така» і підуть розробляти слоґани та бренди для чергової політичної кампанії.

Та результат для кожної категорії не зарплатня, не страх і не впевненість – забуття. Тотальне і всеохоплююче забуття, адже якщо тих, хто радо слугував Януковичу а потім перебіг до Порошенка (ну от Чорновол наприклад) – люди не дуже знали та моніторили, в силу не настільки розвиненого Інтернету та телебачення станом на 2013-2014-ті роки, то тепер КОЖЕН «на олівці», і коли ми врешті зламаємо систему – нікому з її слуг не буде місця в новій, прозорій, Європейській, Українській Україні.

Так що у вас ще є шанс покаятись, бо справа не в Саакашвілі про якого ви думаєте, що він революцію готує чи намагаєтесь нав’язати широкому колу людей саме таку думку. Наприклад для мене – він не є політичним лідером. Справа в кричущому бажанні найактивнішої частини України – змінити систему, а при зміні операційної системи на диску С стирається АБСОЛЮТНО все. А от на диску D – ми збережемо інформацію про кожного, хто пручався, обливав брудом, принижував прагнення воюючої Нації. Дякую за увагу.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв