РФ планує вислати Савченко до Мордовії для відбування покарання

204
Офіційний речник Слідчого комітету Росії Владімір Маркін заявив, що народного депутата України, льотчицю, члена ПАРЄ Надією Савченко, яку нещодавно засудили до 22 років ув’язнення, можуть вислати до Мордовії.

Нагадаємо, 22 березня російський суд оголосив вирок щодо справи Савченко, визнавши її винною у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетині державного кордону. Нардепа засудили до 22 років позбавлення волі та призначили штраф у розмірі 30 тисяч рублів.
Нині українка перебуває у Новочеркаському СІЗО. Адвокати Савченко повідомили, що вона категорично відмовилася від подання апеляції, оскільки не вірить у справедливість російського суду.
24 нагадує, що Президент України Петро Порошенко запропонував Кремлю обміняти льотчицю на двох російських військовослужбовців, яким в Україні загрожує довічне ув’язнення.
«Поки обміну не відбулося, якщо Савченко прибуде до однієї з мордовських колоній, я думаю, вона буде одним із активних учасників художньої самодіяльності. Проте, впевнений, постояльцям цих колоній може не сподобатися її репертуар», − заявив в ефірі однієї з російських радіостанцій Маркін, натякаючи на реакцію нардепа в суді, коли вона під час оголошення вироку почала співати українську народну пісню.

Коментарi

Коментарiв