Ситник скаржиться на атаку влади проти антикорупціонерів

228
Очільник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що усе, що нині відбуваються навколо Бюро – тиск влади на антикорупціонерів.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу після його виклику до НАЗК для надання пояснень щодо можливого конфлікту інтересів.

«Треба бути зовсім наївним, щоб не розуміти, що ті справи, які ми сьогодні розслідуємо, влада так просто не залишить і не пробачить. Починаючи від Мартиненка, Насірова, «рюкзаків» і заступника міністра МВС та інших», – підкреслив посадовець.

«Звичайно, ми чекали, що буде така реакція. Чекали, що буде медійна атака із застосуванням всіх підконтрольних ресурсів, в тому числі таких як НАЗК. Я не виключаю,  що будуть і  подальші використання адміністративного ресурсу, такі як підозри і арешти», – додав Ситник.

За його словами, він готовий до арештів і готовий «жити в опозиції».

На запитання журналістів про те, щодо чого він мав надати пояснення НАЗК і чи може показати відповідні документи публіці, він відповів, що не пам’ятає, через що саме його звинувачують у конфлікті інтересів, а стосовно документів порекомендував написати офіційне звернення до НАБУ.

«Жодного конфлікту інтересів, на відміну від пані Корчак у мене не було. Саме вона надіслала мені запит у стані реального конфлікту інтересів», – стверджує очільник НАБУ.

Також він зазначив, що отримав запит від НАЗК саме тоді, коли розслідував використання директором Нацагентства Наталією Корчак та її чоловіком автомобіля та паркомісця, які були не задекларовані.

«Якщо у подальшому детектив НАБУ  вирішить, що є вже достатньо доказів для оголошення підозри Корчак, то відповідні документи будуть передані в САП», – підсумував Ситник.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв