Республіканці назвали піаром візит Обами на Кубу

300
Представники Республіканської партії США гостро розкритикували візит Президента Штатів Барака Обами на Кубу, назвавши його піаром.

Нагадаємо, минулого року американська й кубинська влада домовилися про відновлення двосторонніх відносин, які між країнами були заморожені ще 1961 року. Прилетівши до Гавани 20 березня цього року, Обама став першим Президентом Сполучених Штатів Америки, який відвідав соціалістичну Кубу. 
«Обама щойно приземлився на Кубі, зробивши важливий крок у налагодженні відносин, а кубинський лідер Рауль Кастро не приїхав до аеропорту, щоби зустріти його. Він зустрічав Папу Римського. Жодної поваги», − написав у своєму Twitter кандидат у Президенти США, представник Республіканської партії Дональд Трамп.
Ще один представник республіканців, американець кубинського походження Тед Круз у зв’язку з цими подіями заявив, що свобод на Кубу не прийде за допомогою «розширення повноважень диктаторів, поки вони експортують тероризм у країни Латинської Америки».
Чи не найгостріше на візит Обами на Кубу відреагував інший кандидат у Президенти Марко Рубіо, який назвав його «однією з найбільш ганебних поїздок, будь-коли зроблених Президентом США» − передає Голос Америки.

Коментарi

Коментарiв