На Херсонщині школярки влаштували жорстоку бійку (відео)

283
Десятки підлітків спостерігали за бійкою дівчат

У Каховці Херсонської області одна дівчина-підліток жорстоко побила іншу на очах у натовпу школярів, які заохочували дівчат до бійки та знімали її на мобільні телефони.

Відео інциденту оприлюднив активіст Дмитро Шакін у своєму Facebook.

«Насолода від насилля серед підлітків-школярів – це вже схоже на діагноз суспільству і виховній складовій сучасної системи освіти в Україні. Гадаю, що оприлюднення цього відео дозволить батькам впізнати своїх дітей і провести з ними відповідну виховну роботу, а адміністраціям вказаних закладів звернути додаткову увагу на виховний аспект «навчально-виховного процесу», – ідеться у підписі до відеозапису.

Школярки билися ногами, тягали одна одну за волосся. Коли визначилася «переможниця» двобою, один із спостерігачів наказав їй зупинитися. За бійкою спостерігали десятки підлітків й ніхто з них не втручався у те, що відбувалося.

Згідно з інформацією Шакіна, подія сталась у місті Каховка Херсонської області. Її дійові особи – учні шкіл №1-3.

«Це мерзотне дійство більше схоже на «бої без правил», аніж просто з’ясування стосунків, чи побиття школярки. Зі своїми дикими «правилами», про наявність яких свідчить натовп школярів, що зібрались в заздалегідь зазначеному місці і не спізнились на початок «поєдинку». Усі «глядачі» також є співучасниками злочину – їх «захват» від видовища просто вбиває», – підсумував активіст.

Насолода від насилля серед підлітків-школярів – це вже схоже на діагноз суспільству і виховній складовій сучасної системи освіти в Україні…Ситуація повторюється, а від так – "хвороба" прогресує.За моїми джерелами ця подія сталась в м.Каховка, Херсонька обл. Дійові особи – учні шкіл №1-3…Гадаю, що оприлюднення цього відео дозволить батькам впізнати своїх дітей і провести з ними відповідну виховну роботу, а адміністраціям вказаних закладів звернути додаткову увагу на виховний аспект "навчально-виховного процесу"!Країна повинна знати своїх "героїв"!(( Це мерзотне дійство більше схоже на "бої без правил", аніж просто з"ясування стосунків, чи побиття школярки. З своїми дикими "правилами", про наявність яких свідчить натовп школярів, що зібрались в заздалегідь зазначенному місці і не спізнились на початок "поєдинку"…((Всі "глядачі" також є співучасниками злочину – їх "захват" від видовища просто вбиває…Лілія Гриневич Lilia Hrynevych, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини – чекаємо на Вашу реакцію.

Опубліковано Dmytro Shakin 12 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв