Захарченко хоче влаштувати Голодомор на Донбасі: уже підписав «указ»

383
Захарченко дозволив терористам забирати урожай у мешканців Донбасу

На окупованому Донбасі терористи «ДНР» вилучатимуть у місцевих мешканців урожай.

Такий «указ» підписав ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко.

«Урожай сільськогосподарських рослин і плодів чагарників, виноградників і дерев, вирощений на самовільно використаних земельних ділянках державної та муніципальної форм власності, є власністю «ДНР», – ідеться у «документі».

Мешканцям «ДНР» забороняється розпоряджатися врожаєм, отриманим у результаті «самовільного використання земельних ділянок».

Окрім того, зазначено, що у випадку «самовільного розпорядження врожаєм» люди зобов’язані відшкодувати його вартість «Міністерству доходів і зборів».

«Указ» набере чинності не з листопада, а з червня 2017 року, тобто людям, які проживають на окупованих територіях, доведеться повіддавати бойовикам уже давно зібраний урожай.

«Такі кошти вважаються коштами, отриманими від реалізації безхазяйного, конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність «ДНР» і повинні належати до республіканського або місцевого бюджету», – йдеться у «документі».

Слід підкреслити, що схожі укази видавав Йосип Сталін у 1932 році під час Голодомору. Репресивний закон про охорону державного майна отримав назву «закон про п’ять колосків».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв