Партія Порошенка наголосила на необхідності відставки уряду

278
Під час з’їзду партії «БПП» народні депутати наголосили на необхідності відставки чинного уряду для подолання політичної кризи в державі.

Головним критерієм формування нового Кабміну має бути не партійна належність, а професіоналізм і орієнтованість на результат. Міністри нового уряду повинні бути насамперед фахівцями, здатними реалізувати економічні реформи, яких вимагає українське суспільство, які передбачені Угодою про асоціацію з ЄС, − зазначено у резолюції з’їзду. 
Крім того, делегати з’їзду заявили про готовність підтримати кандидатуру чинного спікера Верховної Ради України Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра й закликали керівництво «Блоку Петра Порошенка» склад нового уряду. 
Нагадаємо, Гройсман заявив, що готовий замінити Арсенія Яценюка на посаді очільника уряду й навіть оголосив план першочергових дій у разі затвердження своєї кандидатури. Чинний глава Кабінету Міністрів у свою чергу нещодавно оголосив ультиматум Президенту й закликав його або ухвалити рішення по відставку, або підтримати політику свого уряду.

Коментарi

Коментарiв